fbpx
Stabilne finansowanie pozabankowe

Oferujemy stabilne bezpiecznie pożyczki pod zastaw


Wspieramy firmy i przedsiębiorstwa oferując szybkie, bezpieczne finansowanie pozabankowe. Specjalizujemy się w asyście finansowej przedsięwzięć naszych Klientów udzielając pożyczek pozabankowych pod zastaw nieruchomości -ziemi, lokali użytkowych oraz lokali mieszkalnych i developerskich na terenie całej Polski.

Pożyczki hipoteczne to coraz bardziej popularna forma pozyskania środków finansowych charakteryzująca się elastycznością, ekspresowym czasem pozyskania pieniędzy i uproszczonymi procedurami względem standardowych instrumentów bankowych. Pozyskanie środków pieniężnych w formie pożyczki pozabankowej nie wiąże się z większym ryzykiem, wszelkie procedury są zgodne z wykładnią prawa, zabezpieczone notarialnie co jest gwarancją zabezpieczenia interesów stron.
Szybka pożyczka pod zastaw nieruchomości

Jak uzyskać pożyczkę do 24h?

Hald-ico-form1

Wypełnij wniosek online

Wypełnij wniosek w formie elektronicznej, udziel zgód na wykorzystanie danych i prześlij do Hald Group.
Hald ico kontakt2

Kontakt doradcy i decyzja

Kontakt telefoniczny poprzedzony analizą wniosku. W celu uzupełnienie informacji i możliwości udzielenia pożyczki
Hald ico akt notarialny3

Podpisnie uowy, Akt notarialny

Podczas rozmowy zostanie ustalony termin podpisania aktu u notariusza. Podczas wizy podpisywane są zobowiązania stron zabezpieczone notarialnie
Hald ico wyplata4

Przelew środków na konto

Po podpisaniu aktu środki natychmiast są przelewane na wskazane konto bankowe pożyczkobiorcy
Współpraca z Hald

Korzyści ze współpracy z Hald Group

Korzyści płynące z pożyczek hipotecznych pozabankowych oferowanych przez Hald Group to przede wszystkim elastyczność, która umożliwia ustabilizowanie sytuacji finansowej firm lub jednoosobowych działalności gospodarczych mających znaczne długi.

Zapewniamy szybki proces wnioskowania i udzielenia pożyczek bazując na transparentności oferty wszystkich kosztach i konsekwencjach zaciągnięcia pożyczki, i dostosowanie warunków do indywidualnych potrzeb kwotę kwoty, okresu, karencji
Hald stabilne finansowanie

Co wyróżnia naszą ofertę.

Nie oceniamy zdolności kredytowej
Udzielamy pożyczek na dowolny cel
Wypłata pożyczki do 24h
Nie weryfikujemy baz dłużników
Obszar działania

Działamy na terenie całej polski

Oferujemy pożyczki dla przedsiębiorców ze złą historią kredytową, firm bez zdolności kredytowej, bez zaświadczeń z ZUS i US, firm podwyższonego ryzyka.
Zapraszamy do kontaktu

Masz pytania? Zadzwoń