fbpx

Wniosek o pożyczkę hipoteczną

Złóż wniosek o pożyczkę hipoteczną i korzystaj z dodatkowego finansowania na dowolne cele! Korzystając z usług naszej Grupy Hald, możesz nie tylko spłacić nagromadzone należności, ale także rozliczyć się z kontrahentami, współpracownikami czy klientami. Oferujemy także pieniądze na rozwinięcie działalności, zakup nowych sprzętów czy wyposażenia, a także wszelki rozwój Twojej firmy. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub prowadzisz firmę i nie posiadasz niezbędnego kapitału do zrealizowania inwestycji, to informujemy, że oferujemy także pożyczki pomostowe bez weryfikacji informacji w BIG, BIK czy ZUS i US. Niezależnie od charakteru działalności, a także potrzeb finansowych – odezwij się do nas! Po złożeniu wniosku o pożyczkę będziesz mógł korzystać z dodatkowego zastrzyku finansowego i cieszyć się nieprzerwanym rozwojem i działalnością Twojej firmy!

Wypełnij wniosek o pożyczkę

Wypełnij wniosek o pożyczkę jeszcze dzisiaj i raz na zawsze pożegnaj problemy finansowe w swojej firmie! Musisz podać jedynie kilka podstawowych danych oraz powiedzieć nam, jakiej pożyczki potrzebujesz. Udzielamy kredytów hipotecznych na dom, mieszkanie lub działkę – każdorazowo na uczciwych i bezpiecznych warunkach. Finansowania pod nieruchomości udzielamy w kwocie do 100 tyś. złotych.
 

  Dane osobowe:

  Czy posiadasz firmę?

  Rodzaj pożyczki:

  Informacje na temat nieruchomości:

  Dodaj zdjęcia nieruchomości (max 6 zdjeć po 2MB)

  Pola oznaczone * są niezbędne do skorzystania z formularza. Jeżeli nie wyrażasz zgody skontaktuj się za pomocą kanałów wskazanych w sekcji kontakt.
   
  Zapraszamy do kontaktu

  Masz pytania? Zadzwoń